Медичний науковий журнал

«Репродуктивне здоров'я жінки»

ISSN 2708-8723 (Print)
ISSN 2708-8731 (Online)

Поточний номер

№ 9-10 (2021)

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим редакцією вимогам. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання. (Читати далі)

Редакція видання «Репродуктивне здоров’я жінки» приймає на розгляд рукописи за умови, що це перша публікація, рукопис не передавався для публікації в інші редакції, оформлення виконано відповідно до вимог оформлення наукових статей нашого видання. (Читати далі)

Всі наукові статті, що надійшли до редакції журналу, підлягають обов’язковому рецензуванню. Робота журналу побудована на принципах незалежного та об’єктивного рецензування - double-blind. (Читати далі)

Всі рукописи, представлені для публікації, аналізуються за їх оригінальністю, методологією, важливістю, якістю, етичним характером і відповідністю цілям і завданням журналу. Головний редактор має право на оцінку редакційного та наукового змісту журналу та визначає терміни публікації матеріалу. (Читати далі)

Редакція журналу «Репродуктивне здоров’я жінки» керується правилами рекомендованими міжнародним комітетом редакторів медичних журналів (ICMJE) (Uniform Requirements for Manuscripts Submitted to Biomedical Journals).

Роботи з використанням матеріалу людини мають відповідати вимогам Гельсінської декларації в редакції 2013 року. (Читати далі)

Загальна інформація

Періодичність: 8 випусків на рік
Видається: з 2020 року

 

ЗАКЛИК ДО АКТИВНИХ ТА РІШУЧИХ ДІЙ З БОКУ  НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА!

Шановні колеги!
Українська наукова та освітянська спільнота звертається до Вас за підтримкою!
Російська Федерація (далі - РФ) здійснила підступний та абсолютно ганебний військовий напад на Україну! У 2022 році забороненими у цивілізованому світі крилатими ракетами з касетними боєприпасами та вакуумними бомбами руйнують житлові квартали, дитячі садочки та лікарні у самому центрі Європи! Станом на 2 березня кількість загиблих лише цивільних сягає дві тисячі людей (з них - щонайменше 18 дітей), тисячі поранених. Президент Російської Федерації погрожує світу ядерною зброєю, що, вочевидь, розпочне Третю світову війну.
Україна разом з її збройними силами та мужніми громадянами гідно чинять опір за підтримки всього цивілізованого світу, який запроваджує безпрецедентні санкції, спрямовані на повну ізоляцію російського нацистського агресора. Тож, прогресивна світова наукова спільнота не має стояти осторонь, а повинна долучитися до цієї боротьби українських громадян за мирне існування не лише України, а й всього демократичного світу.
У ХХІ сторіччі Вашою гідною відповіддю танкам, системам залпового вогню та ракетам повинен стати закритий доступ до високих технологій, інновацій, наукових досліджень та повна ізоляція інформаційної підтримки російських дослідників. Закликаємо вас:

● заблокувати доступ до всіх наукометричних баз та матеріалів наукових видавництв для громадян та установ Російської Федерації;

● унеможливити участь науковців, афілійованих до російських установ та наукових установ РФ у міжнародних грантових програмах, що фінансуються Європейським Союзом та іншими партнерами;

● призупинити участь дослідників, студентів та установ з РФ в поточних програмах міжнародної академічної мобільності;

● бойкотувати спроби проведення наукових заходів в середині РФ (зокрема, наукові конференції, симпозіуми тощо);

● призупинити індексацію наукових видань, що видаються у РФ у всіх наукометричних базах даних;

● заборонити громадянам Російської Федерації можливість бути редакторами / співредакторами / рецензентами міжнародних видань;
● унеможливити публікацію наукових доробків російських науковців за умов їхньої афіліації у російських наукових чи освітніх установах;
● припинити обслуговування наявного обладнання для проведення наукових досліджень та постачання нового.
Впевнені, що такі рішучі дії активізують наукове товариство та проактивне населення Російської Федерації задля зупинки цієї ганебної військової агресії проти усього цивілізованого людства.

Без вашого єднання з українською нацією вже сьогодні, завтра може не відбутися!

Детальныше

 

ПРО ЖУРНАЛ

Науково-практичне видання «Репродуктивне здоров'я жінки» – це журнал з відкритим доступом, який забезпечує публікацію наукових досліджень у всіх галузях науки про здоров'я жінки за критеріями оригінальності, актуальності, міждисциплінарного інтересу.

«Репродуктивне здоров'я жінки» є сучасною платформою для наукової комунікації, що охоплює всі аспекти науки і клінічних знань про жіноче здоров'я. У журналі публікуються матеріали з результатами наукових досліджень, звіти про клінічні випадки, статті, які висвітлюють всі аспекти тематики здоров'я жінок і включають не лише основні сфери репродуктивного та пострепродуктивного здоров’я, а й висвітлюють всі аспекти тематики здоров’я жінки.

Всі статті, що надійшли до редакції, проходять справедливий, партнерський та абсолютно сліпий процес експертної оцінки. Статті в журналі публікуються 8 разів на рік українською, російською та англійською мовами. Видання засноване у 2007 році, після перезапуску регулярно видатеться з 2020 року.  У 2021 році перереєстрований з засновниками в складі: Національний Уніаерситет Охорони Здоров'я України імені П. Л. Шупика,, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук'янової НАМН України», Всеукраїнська громадська організація  «Асоціація перинатології України», Громадська організація «Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів».

«Репродуктивне здоров'я жінки» підтримує ініціативу відкритого доступу. Тези та повні тексти (PDF-формат) усіх статей, опублікованих у журналі, є доступними для всіх одразу після публікації. Ми дотримуємось Уніфікованих вимог до рукописів, що надходять до біомедичних журналів, виданих Міжнародним комітетом для редакторів медичних журналів (ICMJE), а також Кодексу поведінки редакторів Комітету з питань публікації (COPE).

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України 24.09.2020 № 1188 науково-практичний журнал «Репродуктивне здоров'я жінки» включений в Категорію «Б» Переліку наукових фахових видань України

Наклад - 5 500 примірників

Підписний індекс - 01665

Періодичність – 8 номерів на рік

ISSN 2708-8731 (Online), ISSN 2708-8723 (Print)


Редакційний штат

Поточний номер

№ 9-10 (2021)
Дивитися всі випуски

Популярні статті

№ 9-10 (2021)

Роль негормональних методів лікування сечостатевого синдрому менопаузи: сучасні погляди

30.12.2021

Дана стаття присвячена огляду літератури щодо питання проблеми подолання негативних наслідків сечостатевого синдрому у менопаузі (ССМ). Відомо, що майже 30–40% життя жінки знаходяться у менопаузі, а за даними ВООЗ, до 2030 р. 1,2 млрд жінок перебуватимуть у постменопаузі. Разом з тим, спостерігається зростання тривалості життя жінок у розвинених країнах, що зумовлює і збільшення кількості...

№ 9-10 (2021)

Показники вітаміну D у динаміці вагітності у жінок з різними видами безплідності в анамнезі

30.12.2021

Мета дослідження: вивчення рівня вітаміну D у динаміці вагітності у жінок з різними видами безплідності в анамнезі. Матеріали та методи. Обстежено 127 жінок: І група – 35 вагітних, які мали в анамнезі ендокринну безплідність; ІІ група – 37 жінок з безплідністю трубно-перитонеального генезу; ІІІ група – 30 вагітних, які мали в анамнезі безплідність трубно-перитонеального генезу у поєднанні...

№ 7-8 (2021)

РЕЗУС-КОНФЛІКТ: профілактуємо за світовими стандартами

01.11.2021

Стаття присвячена розгляду питання профілактики розвитку резус-конфлікту. Представлено огляд літератури, клінічні настанови та рекомендації у висвітленні та обговоренні зазначеної патології. Описано історію створення антирезусного імуноглобуліну, результати перших його застосувань у вагітних. Наведено фактори прогнозування ризику розвитку гемолітичної хвороби плода та новонародженого,...

Будь в курсі! Передплати зараз

Пропонуємо річну передплату на журнал. Ніколи не пропускайте важливих випусків, відслідковуйте досягнення медицини