1. На поштову (а/с №4, м. Київ, Україна, 03039) або електронну адресу ( alexandra@professional-event.com ) необхідно надіслати:

  1. Рукопис статті складений відповідно Підготовка рукопису, з підписом керівника установи завіреним печаткою, де проводились дослідження.
  2. Супровідний лист від установи, де проводились дослідження, підписаним керівництвом організації
  3. Висновок експертного комітету установи

*Супровідні документи приймаються також у вигляді скан-копій.

Супровідний лист. У супровідному листі зазначаються назва статті, повне ім’я автора(ів), тип статті (наприклад, оригінальна стаття, опис клінічного випадку, оглядова стаття тощо), відсутність або наявність конфлікту інтересів, а також що при проведенні дослідження і підготовці рукопису було дотримано етичних вимог. Крім того, повинна бути заява про те, що рукопис ще не був опублікованим, прийнятим або знаходиться на розгляді в іншому видавництві. Одночасне подання рукопису в різні видавництва, а також дублювання статей (навіть у разі публікації статті іншою мовою) не допускається.

Експертний висновок установи для публікації. Кожна установа, в якій проводяться дослідження, має експертну комісію. Основна мета експертної комісії – надати попередній висновок про можливість публікації статті, в якому зазначаються виконання етичних і публікаційних стандартів, висновок локального етичного комітету, конфіденційність, новаторство статті, конфлікт інтересів тощо. Результатом експертної оцінки є позитивне рішення про направлення статті для публікації, яке направляється в журнал разом із супровідним листом та рукописом.

 

2. Подати а також переглянути поданий раніше матеріал можна через форму на сайті видання, попередньо зареєструвавшись

http://repro-health.com.ua/submission/wizard