Журнал «Репродуктивне здоров'я жінки» дотримується практики відкритого доступу (open access) до всіх опублікованих матеріалів. Журнал не стягує плату з читачів.

Свою діяльність журнал веде згідно до принципів прозорості та у відповідності до передових практик для наукових публікацій від Комітету з етики публікацій (COPE).

Відкритий доступ до результатів наукових досліджень забезпечує вільне поширення наукової інформації, сприяючи широкому обміну знаннями. Повнотекстовий доступ до наукових статей журналу представлено на сайті в розділі Архіви.

Журнал підтримує авторський процес розміщення автором безкоштовного примірника електронного документу. Перед поданням до журналу автори можуть публікувати копії своїх статей, які знаходяться у процесі підготовки, на загальних некомерційних веб-сайтах. Автори також можуть розміщувати свої остаточні авторські версії рукописів на відповідних ресурсах своєї установи або на своїх особистих веб-сайтах. Автори мають зазначати на першій сторінці кожної архівованої версії статті такі дані: номер DOI та гіперпосилання на статтю на веб-сайті журналу «Репродуктивне здоров'я жінки».