ТЕМАТИКА ВИДАННЯ

Журнал "Репродуктивне здоров'я жінки" охоплює широкий спектр наукових досліджень за тематикою здоров'я жінки: кардіологія, гастроентерологія, урологія, ендокринологія, пульмонологія, гематологія, генетичні і спадкові захворювання, психіатрія та медична психологія в репродуктивних проблемах, медична генетика, питання прегравідарної підготовки, вагітність і пологи, невиношування і передчасні пологи, екстрагенітальна патологія у вагітних, медицина плода, інфекційні захворювання і захворювання, що передаються статевим шляхом - їх вплив на репродукцію і вагітність, медичну освіту з питань жіночого здоров'я і репродукції, харчування в науках про здоров'я жінки і репродукції, репродукція і безпліддя, штучне запліднення, біологія статі, питання контрацепції та планування сім'ї, статеве дозрівання, дитяча та підліткова гінекологія, вагінальні захворювання, ендометріоз, синдром полікістозних яєчників, гіперандрогенія, передменструальний синдром, менопауза, урогінекологія, рак грудної залози, малоінвазивна хірургія, хірургія в акушерстві та гінекології, онкологія жіночих репродуктивних органів, ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології, дослідження стовбурових клітин в науках про репродукції жінки, комплементарная медицина в репродуктивному здоров'ї жінки, жіноча сексуальна дисфункція: патофізіологія і лікування, а також багато інших.

 

Редакція розглядає  закінчені, оригінальні роботи, які раніше не публікувалися, оформлені у вигляді експериментальних статей, оглядів, оглядів, повідомлень, рецензії наукової літератури.

Кожній статті надається DOI (digital object identifier - цифровий ідентифікатор об'єкта), що полегшує пошук, індексування, розповсюдження подальше просування та цитування.

Журнал здійснює весь процес підготовки статей для публікації, включаючи редагування і цифрову обробку даних (конверсія у PDF, XML тощо).

ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Автори зберігають за собою права на авторство своєї роботи і надають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International License, яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та оригінальну публікацію в цьому журналі.

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Статті публікуються за принципом відкритого доступу.

Після опублікування стаття стає вільно доступною on-line для загалу, при цьому використання статті передбачає обов’язкове посилання на авторів публікації і журнал. Автори зберігають за собою право на рукопис, а також використання матеріалів своїх власних опублікованих статей.

Журнал підтримує авторський процес самоархівування. Перед передачею у журнал автори можуть розміщати копії своїх статей, які знаходяться у процесі підготовки, на загальних некомерційних веб-сайтах. Автори також можуть архівувати свої остаточні авторські версії рукописи у сховищах своєї установи та, за побажанням, на своїх особистих веб-сайтах. При цьому автори повинні зазначати на першій сторінці кожної архівованої версії посилання на публікацію, номер DOI, URL-адресу опублікованої статті на веб-сайті журналу.

МОВИ ВИДАННЯ

Статті  у журналі друкуються українською, англійською, російською мовами та супроводжуються  резюме англійською, російською і українською мовами.

ПЕРІОДИЧНІСТЬ ВИХОДУ

Періодичність виходу журналу  - 8 випусків на рік.

 

УМОВИ ОПЛАТИ

- оплата статті у розмірі 150 грн / 1800 знаків.

- попередня обробка статті - безкоштовно.

- вартість журналу - 100 грн. за один номер.

ПЕРЕДПЛАТА

Оформити передплату можна в будь-який - або поштовому відділенні Вашого населеного пункту.

Передплатний індекс - 01665.

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ

З питань розміщення реклами звертайтеся до редакції в Лукавенко Ірини Миколаївни за тел. :( 044) 257-27-27 e-mail: director@zdr.kiev.ua